Buvusių mokinių atsiliepimai

Visada smagu grįžti į gimnaziją, kurioje prabėgo vieni iš pačių smagiausių vaikystės ir jaunystės metų. Nuostabu praeiti tais pačiais koridoriais, kuriuose būdavo tiek daug veiksmo – kiekvienas kampas čiupinėtas, kiekviena palangė nusedėta, linkiu gimnazijai toliau tęsti savo ypač svarbią misiją!

2022 03 25 Šarūnas Dyburis, 1996m. laida

* * *

Ačiū už tokį didelį priėmimą atgal į gimnaziją. Linkiu visiems įkvėpimo, polėkio ir išminties priimti gyvenimą tokį, koks jis jums atrieda, atplaukia, priimti visas galimybes ir kliūtis, kad augtume.

2022 03 22 Adelė Olšauskaitė, 2013m. laida

* * *

Malonu sugrįžti į savo mokyklą, kurioje praleisti net aštuoneri metai. Smagu vis dar rasti savo ,,palikimą“ ant koridoriaus sienų. Linkiu, kad visad liktų tokia stipri ir bendruomeniška mokykla!

2022 02 21 Linas Mackevičius, 2003m. laida

* * *

JBG yra kaip laiko mašina – grįžęs čia po metų tarp kitų žmonių ir kitų vietų, pasidaro aišku, kad niekas nesikeičia, o esminė pamoka – būti esmės žmogumi – buvo išmokta kaip tik čia. Kodėl čia gera sugrįžti? Nežinau, dar pagalvosiu...

2022 02 07 Juta Liutkevičiūtė, 2013 m. laida

* * *

Visada didžiavausi, didžiuojuosi ir didžiuosiuosi, jog galiu vadinti save Balčikoniete!

2021 12 17  Indrė Baubonytė, 2016m. laida

* * *

Fantastiškai fantastiška sugrįžti į Gimnaziją ir pasidalinti savo „bagažu“ su būsimaisiais Lietuvos talentais. Linkėjimai visiems gimnazistams ir kolektyvui! Ačiū Jums!!!

2021 11 19  Saulius Pauliukas, 1997 m. laida

* * *

Linkėjimai išlaikyti tokią pat dvasią gimnazijoje ir toliau. Šiandien apsilankiau po 20 metų, tai viskas tik geryn.

2021 11 19 Jonas Žostautas, 2001 m. laida

* * *

Balčiakas yra tas burtažodis, kuris atidaro duris betkuriame pasaulio mieste. Labai linkiu, kad mokykla garsėtų ne tik savo pasiekimais moksle, bet ir bendruomeniškumu, vienas kito palaikymu, priėmimu. Būkime esmės žmonėmis, ne tik mokslo!! Tokiais, tikiu ir esame, bet nepamirškime būti ir toliau!

2021 10 25 Dominykas Vaitiekūnas, 2006 m. laida

* * *

Miela Mokykla,
Neapsakomai miela sugrįžti po 18 metų ir išgirsti vėl skambutį! Dar mieliau jausti žingeidumą moksleiviuose ir matyri šviesias akis, ir „jausti“ šypsenas po kaukėmis! Metai mokykloje, ypač paskutiniai, buvo mieliausi, išmintingiausi ir geriausi. Čia sutikus ir savo draugus ir žmoną, už ką dėkingas likimui be galo.

Nešioju „Balčikoniečio“ emblemą su didžiule garbe ir visuomet nepasikuklinu pasakyti(pasigirti), kad esu šios mokyklos absoventas – AČIŪ už tai!

                                                                                                 2021  09  17  Vytautas Ašeris, 2003 m. laida

* * *

Kaip miela pabūti mokykloje, kur mūsų laukia puikūs atsiminimai iš mūsų jaunystės laikų. Džiugu, kad mokykla vis pirmose gretose Lietuvoje.

   2021 09 04  1956 metų abiturientų(pirmoji mišri berniukų ir mergaičių) laida

* * *

Mieloji J.B. gimnazijos Bendruomene,
Kuo daugiau metų prabėga, tuo labiau suprantu koks džiaugsmas, pasididžiavimas ir garbė buvo studijuoti kartu ir nešiotis gimnazijos dalelę visur kur gyvenimas benublokštų ir semtis iš to stiprybės ir įkvėpimo! Ačiū visiems mokytojams, klasiokams, kitiems mokiniams ir pagalbiniam personalui!

Didelių ir mažų svajonių ir sėkmės jas pasiekiant!
                                                                                                  2021 – 09 – 04  Linas Grigaliūnas ,  2001 laida

* * *

Mieli J. Balčikonio gimnazijos bendruomenės nariai, visada žavi mokyklos kultūra, įkvepianti akinanti eiti į priekį ir tuo pačiu laikanti prasminguose tradicijų gniaužtuose. Pedagoginio optimizmo, entuziazmo ir polėkio.

                                                                            2021 09 01 Prof. habil. dr.Vilija Targamadzė, 1976 m. laida

* * *

Visada labai gera grįžti į šią mokyklą, kurioje patyriau tiek daug nuostabių emocijų, susiradau nuostabių draugų, ir labai daug išmokau – ačiū visiems mokytojams bei direktoriui!


2021 06 21  Inga Staliauskaitė , 2002 m. laida

* * *

Visada gera grįžti namo, kur mano ištakos, kur esu dėkingas tokiam gausiam būriui Mokytojų iš didžiosios M.

                                                                                                      2020  10  15  Donatas Puslys, 2004 m. laida

* * *

Visada malonu grįžti į nuostabiausią vietą Panevėžyje, kurią prisiminsiu visą gyvenimą. Džiaugiuosi praleistais metai šioje gimnazijoje bei pažintais žmonėmis: Mokytojais, bendraklasiais, kitais bičiuliais. Smagu, kad net ir po kelerių metų grįžtu čia kaip ir į antruosius namus. Telydi šią mokslo šventovę sėkmė!!!

2020  03  09  Jokimas Tamulionis, 2016 m. laida

* * *

Linkiu, kad gimnazijoje niekad nepritrūktų kelių vėluojančių kojų porų, kad po skambučio jos dundėtų gimnazijos koridoriais ir taip neleistų seniesiems koridoriams užmigti – vėluojantys neskuba gyventi ir dar negreit paliks šiuos mūrus. Tik nereikia piktnaudžiauti!

Linkiu, kad nepritrūktų ir balsų, kuriuos tektų tildyti – per pamokas, per pertraukas, po pamokų. Jie gal ir trukdo, bet kartu primena, kad čia kalbėti gera.

Linkiu, kad kiekvienas šioje gimnazijoje rastų vietą, kurioje gera – bibliotekoje, „akvariume“, valgykloje, rūbinėje, klasėse ar koridoriuose, po laiptais, prie kopijavimo aparato, prie durų ar kiemelyje, kad tos vietos neleistų pamiršti, kaip gimnazijoje buvo gera neskubant gyventi.

Geriausi linkėjimai mokytojams – dėl jų ir norisi sugrįžti.

Marija Dautartaitė (2008 m. laida)

* * *

Miela Alma mater „Balčikoni“, linkim įspūdingų kūrybos ir mokslo pasiekimų metų! Bet dar svarbiau – toliau kurkite šiltą bendruomenę, kuri pabaigusi mokyklą palaikytų ryšius ir papildytų mūsų smagų alumni ratą!

Broliai Ugnius ir Jaunius Ramanauskai, Washington DC (2002 ir 2006 m. laidos)

* * *

Brangūs Gimnazijos Žmonės, Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečio Rugsėjo 1-ąją džiaugiuosi, kad nesate tik proginiai pirmūnai, bet gebate išlaikyti aukštai iškeltą kartelę ir kasdienybėje. Nepraraskite budrumo, gyvenkite remdamiesi padorumu, pareiga bei profesionalumu. Tegul šios vertybės būna su jumis per visas dienas. Nepaisydami nieko šiandien darykite tai, ką galite geriausiai! Dalinkitės tuo vieni su kitais. Sveikinu Jus, tikiu Jumis, esu su Jumis.

Paulius Šironas (2001 m. laida)

* * *

Vokiečių filologijos studijos Vilniaus universitete patiko nuo pat pirmo kurso: dėstytojai malonūs ir visuomet pasiruošę padėti, studentai draugiški, kūrybingi, todėl niekada nebūna liūdna. VU sienos alsuoja senove, o tai leidžia ir pačiam pasijusti pakiliai bei ypatingai.

Ieva Raišelytė (2008 m. laida)

* * *

Vos pradėjusi studijuoti Vilniaus universitete vokiečių filologiją, patyriau šoką: pirmąją paskaitą nieko nesupratau, nebuvo tokių auditorijų kaip filmuose, grupėje – tik panelės... Dabar jaučiuosi puikiai. Mūsų grupė kaip šeima. Kadangi mūsų nedaug, nepaskęstame pilkoje studentų masėje ir dėstytojai visus pažįsta bei gali skirti dėmesio kiekvienam. Čia gera ir malonu mokytis.

Armina Sakavičiūtė (2008 m. laida)

* * *

Visada draugiška atmosfera, jokios įtampos, darbas mažose grupelėse ir profesionalūs Vilniaus universiteto Vokiečių filologijos katedros dėstytojai – prabėgus metams čia jaučiuosi kaip namie!

Indrė Nemickaitė (2008 m. laida)

Atnaujinta: 2023-01-31
 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
 • 1. 08.10 – 08.55
 • 2. 09.05 – 09.50
 • 3. 10.00 – 10.45
 • 4. 11.10 – 11.55
 • 5. 12.20 – 13.05
 • 6. 13.15 – 14.00
 • 7. 14.10 – 14.55
 • 8. 15.05 – 15.50
Iki naujų mokslo metų liko:
 • dien.
 • val.
 • min.
 • sek.