Konsultacijų teikimo tvarkaraštis

Pedagoginės pagalbos konsultacinio centro darbo tvarkaraštis 2023 – 2024 m.m. 1 pusmetis 

Eil. Nr.

Mokytojo               vardas, pavardė

Dalykas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1

Rima Batakienė

Anglų k.

 

15.05-15.55

202 kab.

     

2

Vaida Garliauskienė

Anglų k.

   

8.10-8.55

225 kab.

   

3

Nida Glinskienė

Anglų k.

     

15.05-15.55

101 kab.

 

4

Jūratė Jakubaitienė

Anglų k.

 

15.05-15.55

126 kab.

     

5

Loreta Jusienė

Anglų k.

15.05-15.55

211 kab.

       

6

Vida Kerbedienė

Anglų k.

     

15.05 - 15.55

114 kab.

 

7

Nijolė Koženiauskienė

Anglų k.

 

15.05-15.55

204 kab.

     

8

Dalia Tumonytė

Anglų k.

     

15.05 - 15.55

202 kab.

 

9

Diana Micevičienė

Ekonomika

15.05-15.55

212 kab.

       

10

Virginija Ivanauskaitė

Biologija

16.00-16.45

216 kab.

       

11

Daina Misevičienė

Biologija

 

16.00-16.45

217 kab.

     

12

Ginta Arsabienė

Chemija

   

15.05-15.50

220 kab.

   

13

Ilona Krasnauskienė

Chemija

     

16.00-16.45

105 kab.

 

14

Violeta Rimaitė

Chemija

   

16.00-16.45

218 kab.

   

15

Raimondas Dambrauskas

Fizika

 

8.10-8.55

110 kab.

     

16

Jolanta Jurevičiūtė

Fizika

 

8.10-8.55

218 kab.

 

15.05-15.50

218 kab.

 

17

Irma Tvarijonienė

Fizika

 

8.10-8.55

219 kab.

     

18

Kęstutis Bražinskas

Geografija

   

15.55-16.40

112 kab.

   

19

Violeta Devindonienė

Geografija

 

8.10-8.55

205 kab.

     

20

Renata Burbaitė

Informacinės technologijos

       

15.05-15.50

210 kab.

21

Birutė Diržytė

Informacinės technologijos, matematika

 

8.10-8.55

213 kab.

     

22

Gitana Žilinskienė

Informacinės technologijos, matematika

 

8.10-8.55

212 kab.

 

15.05-15.50

214 kab.

 

23

Jūratė Baltakienė

Istorija

15.05-15.50

222 kab.

       

24

Algimantas Kolinis

Istorija

 

8.10-8.55

221 kab.

     

25

Auksė Sereikienė

Istorija

 

8.10-8.55

128 kab.

     

26

Danutė Šulcienė

Istorija

       

14.10-14.55

127 kab.

27

Raimonda Dunauskienė

Lietuvių k.

 

8.10-8.55

112 kab.

     

28

Melda Jačauskienė

Lietuvių k.

15.05-15.50

305 kab.

       

29

Rita Miknevičienė

Lietuvių k.

       

8.10-8.55

302 kab.

30

Egidijus Miknevičius

Lietuvių k.

   

15.05-15.50

301 kab.

   

31

Asta Paliokienė

Lietuvių k.

 

8.10-8.55

303 kab.

     

32

Rita Stonienė

Lietuvių k.

     

8.10-8.55

110 kab.

 

33

Daina Rasalskienė

Lietuvių k.

8.10-8.55

304 kab.

8.10-8.55

304 kab.

     

34

Beata Viederienė

Lietuvių k.

15.05-15.50

112 kab.

   

15.05-15.50

302 kab.

 

35

Dalia Baltrišiūnienė

Matematika

 

8.10-8.55,

15.05-15.50

124 kab.

     

36

Gitana Čerkienė

Matematika

 

8.10-8.55

125 kab.

     

37

Meilutė Jakutienė

Matematika

15.05-15.50

207 kab.

8.10-8.55

207 kab.

     
38

Gintvilė Juzulėnienė

Matematika

     

15.05-15.50

125 kab.

 
39

Violeta Meškelytė

Matematika

 

8.10-8.55

223 kab.

15.05-15.50

223 kab.

   
40

Erika Tumėnaitė

Matematika

 

8.10 -8.55

203 kab.

 

15.05 - 15.50

203 kab.

 
41 Gintaras Grigas Menai  

8.10-8.55

108 kab.

     
42 Lina Paužuolienė Menai  

8.10-8.55

108 kab.

     
43 Jelena Grobova Muzika

15.05-15.50

209 kab
       
44 Virgina Šakėnienė Dorinis ugd.      

11.10 - 11.55

224 kab.

 
45 Asta Gildutienė Rusų k.      

15.05-15.50

117 kab.

 
46 Lina Valikonienė Rusų k.

15.05-15.50

101 kab.
       
47 Kristina Nainienė Šokis

16.00-16.45

Aktų salė
       
48 Rasa Paukštytė Vokiečių k.

16.00-16.45

206 kab.
       
49 Violeta Mackuvienė Prancūzų k.      

17.40-18.25

 
   

 

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.10 – 08.55
  • 2. 09.05 – 09.50
  • 3. 10.00 – 10.45
  • 4. 11.10 – 11.55
  • 5. 12.20 – 13.05
  • 6. 13.15 – 14.00
  • 7. 14.10 – 14.55
  • 8. 15.05 – 15.50
Iki Vasaros atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.