Mokytojų sąrašas 2023-2024 m. m.
Eil. Nr. |
Vardas pavardė |
Kvalifikacinė kategorija |
Vadovauja |
---|---|---|---|
1. | Raimondas Dambrauskas |
Fizikos mokytojas metodininkas, Ekonomikos mokytojas metodininkas |
|
2. | Gitana Čerkienė |
Matematikos mokytoja metodininkė, Informacinių technologijų vyresnioji mokytoja |
|
3. | Sigita Šimonienė |
Socialinė pedagogė metodininkė, Tikybos mokytoja |
|
4. |
Ginta Arsabienė |
Chemijos vyresnioji mokytoja |
IIIa |
5. |
Jūratė Baltakienė |
Istorijos mokytoja metodininkė |
IVa |
6. |
Dalia Baltrišiūnienė |
Matematikos mokytoja metodininkė |
IIIb |
7. |
Rima Batakienė |
Anglų kalbos mokytoja metodininkė |
|
8. |
Irena Bikulčienė |
Tikybos vyresnioji mokytoja |
|
9. |
Algimantas Brazdžiūnas |
Kūno kultūros vyresnysis mokytojas |
|
10. |
Kęstutis Bražinskas |
Geografijos mokytojas metodininkas |
|
11. |
Renata Burbaitė |
Informacinių technologijų mokytoja ekspertė |
|
12. |
Vilma Dailidonienė |
Socialinė pedagogė |
|
13. |
Violeta Devindonienė |
Geografijos mokytoja metodininkė |
IVb |
14. |
Birutė Diržytė |
Matematikos vyresnioji mokytoja, |
Ia |
15. |
Raimonda Dunauskienė |
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė |
|
16. |
Vaida Garliauskienė |
Anglų kalbos mokytoja metodininkė |
IVd |
17. |
Asta Gildutienė |
Rusų kalbos mokytoja |
|
18. |
Nida Glinskienė |
Anglų kalbos mokytoja metodininkė |
Ib |
19. |
Gintaras Grigas |
Dailės ir braižybos mokytojas metodininkas, |
|
20. |
Jelena Grobova |
Muzikos mokytoja metodininkė |
IIa |
21. |
Virginija Ivanauskaitė |
Biologijos mokytoja ekspertė |
|
22. |
Melda Jačauskienė |
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė |
|
23. |
Jūratė Jakubaitienė |
Anglų kalbos mokytoja metodininkė |
IVc |
24. |
Meilutė Jakutienė |
Matematikos mokytoja metodininkė |
Ic |
25. |
Jolanta Jurevičiūtė |
Fizikos mokytoja metodininkė |
|
26. |
Loreta Jusienė |
Anglų kalbos mokytoja metodininkė |
IIb |
27. |
Gintvilė Juzulėnienė |
Matematikos mokytoja metodininkė |
IIc |
28. |
Vida Kerbedienė |
Anglų kalbos mokytoja metodininkė |
|
29. |
Ingrida Klikūnienė |
Kūno kultūros mokyt. metodininkė |
|
30. |
Algimantas Kolinis |
Istorijos mokytojas metodininkas |
IVe |
31. |
Nijolė Koženiauskienė |
Anglų kalbos mokytoja metodininkė |
|
32. |
Ilona Krasnauskienė |
Chemijos mokytoja metodininkė |
|
33. |
Virginija Krasauskienė |
Tikybos mokytoja |
IId |
34. |
Jolanta Lelytė |
Kūno kultūros mokytoja ekspertė |
IVf |
35. |
Violeta Mackuvienė |
Prancūzų kalbos mokytoja metodininkė |
|
36. |
Violeta Meškelytė |
Matematikos mokytoja metodininkė |
IIe |
37. | Diana Micevičienė |
Ekonomikos mokytoja be kvalifikacijos |
|
38. |
Rita Miknevičienė |
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė |
IVf |
39. |
Egidijus Miknevičius |
Lietuvių kalbos mokytojas metodininkas |
|
40. |
Daina Misevičienė |
Biologijos vyresnioji mokytoja |
Id |
41. |
Kristina Nainienė |
Choreografijos mokytoja ekspertė |
|
42. |
Asta Paliokienė |
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė |
|
43. |
Rasa Paukštytė |
Vokiečių kalbos mokytoja metodininkė |
|
44. |
Lina Paužuolienė |
Dailės mokytoja metodininkė, Technologijų mokytoja |
IIIc |
45. |
Kęstutis Plančiūnas |
Pučiamųjų instrumentų mokytojas metodininkas |
|
46. |
Daina Rasalskienė |
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė |
|
47. |
Violeta Rimaitė |
Chemijos mokytoja metodininkė |
|
48. |
Auksė Sereikienė |
Istorijos mokytoja metodininkė |
IIId |
49. |
Rita Stonienė |
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė |
IIf |
50. | Vilma Ingrida Skibiniauskaitė |
Ketvirtos kvalifikacinės kategorijos psichologė |
|
51. |
Lilija Svalbonienė |
Etikos vyresnioji mokytoja, Teatro vyresnioji mokytoja |
IIIe |
52. |
Virgina Šakėnienė |
Etikos mokytoja ekspertė |
|
53. | Dovilė Šukienė |
Antros kvalifikacinės kategorijos psichologė, psichologijos mokytoja metodininkė |
|
54. |
Danutė Šulcienė |
Istorijos mokytoja metodininkė |
IIIf |
55. |
Erika Tumėnaitė |
Matematikos mokytoja ekspertė |
|
56. |
Dalia Tumonytė |
Anglų kalbos mokytoja metodininkė |
|
57. |
Irma Tvarijonienė |
Fizikos mokytoja metodininkė |
|
58. | Giedrė Valaitienė | Karjeros planavimo mokytoja metodininkė |
Ie |
59. | Lina Valikonienė |
Rusų kalbos vyresnioji mokytoja |
|
60. |
Beata Viederienė |
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė | |
61. |
Gitana Žilinskienė |
Informatikos mokytoja metodininkė |
If |